Běh jihočeských nadějí

Přidejte se, uděláme něco pro sebe i pro ostatní

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form

Běh Jihočeských nadějí

26.5.2018 se uskutečnil 1. ročník Běhu Jihočeských nadějí. Na Sokolský ostrov v Českých Budějovicích dorazil pro nás neuvěřitelný počet běžců. Z původních 560-ti předem registrovaných účastníků nakonec svou trať 5 nebo 10 km uběhlo 820!! lidí, díky nimž generální partner OIG POWER, s.r.o. věnoval 258 250 korun našemu fondu pro mladé uchazeče o stipendia 2018.

Nesmíme zapomenout také na naše nejmenší. Téměř stovka dětí uběhla svůj kilometrový závod a za každého z nich OIG POWER, s.r.o. zaplatila 50,- Kč do nadačního fondu. A za odměnu i pro zábavu měly děti k dispozici po celý den nafukovací atrakce zapůjčené Sportovně relaxačním areálem Hluboká nad Vltavou a Kašpárkovo lunaparkové městečko s „hovínkovou dílnou“, rourovem, dřevíčkovem, molitanovem a bejbypankovými holiči.Naše Jihočeské naděje přišli podpořit velké i menší sportovní kluby, spolky i jednotlivci a všem patří náš velký dík.

Chceme pomáhat

S nadačním fondem Jihočeské naděje pomáháme talentovaným dětem a studentům z Jihočeského kraje už 8 let. Snažíme se, aby i ti, kteří nemají v životě právě štěstí a ne vlastní vinou mají složitější sociální situaci, mohli i přesto svůj talent rozvíjet naplno. Mohli trénovat, studovat nebo se věnovat svému uměleckému talentu v těch nejlepších podmínkách. A měli tak v budoucnu stejnou šanci uspět  jako ti, kteří vyrůstají v prostředí, díky kterému mají k rozvoji svého talentu dostatečné zázemí.

Protože se nám letos sešlo více žádostí o podporu než v minulosti, rozhodli jsme se, že letos uděláme tu pomoc trochu netradičně a i vám nabídneme možnost se do ní zapojit. A protože už je jaro a venku je krásně, napadlo nás spojit to s pohybem.

Poděkování patří...

Mediálními partnery Běhu Jihočeských nadějí byli Deník, Hitrádio a Jihočeská televize. Velice děkujeme za velmi profesionální a úspěšnou propagaci akce.

Na závěr Production 1, produkční společnost na jedničku, bez nichž bychom se neobešli. Skvělá organizace, technika i vybavení a neskutečné nasazení nejen v den akce, ale po celý dlouhý víkend. Klobouk dolů, moc děkujeme a příště jedině s vámi.

Obrovský úspěch akce nás nesmírně nadchl a těšíme se na další ročníky.
Generální partner
Hlavní partneři
Partneři
Mediální partneři